Najaarscompetitie Senioren zaterdag

 

 Speeldagen
Zaterdag
1e speeldag
16 september
2e speeldag
23 september
3e speeldag
30 september
4e speeldag
7 oktober
5e speeldag
14 oktober
6e speeldag
21 oktober
7e speeldag
28 oktober
   
Inhaaldagen  4, 11 en 18 nov
 
 
Locatie wedstrijden
Thuiswedstrijden mogen uitsluitend op het eigen park van de ontvangende vereniging worden gespeeld.
 
Competitiereglement
Voor de districtscompetitie 2017 gelden de volgende reglementen:
Competitie Reglement 2017 (is landelijk reglement)
 
Baanbeschikbaarheid
Bij de senioren dient u per thuisspelend team 1,33 baan beschikbaar te hebben. 
 
Competitiebescheiden
De captains (vetgedrukt) van alle teams kunnen op maandag 11 september 2017 tussen 19.00-21.00 uur de competitiemap en tennisballen ophalen. De competitiebijdrage moet vooraf voldaan zijn via een bankoverschrijving.
De kosten zijn:
Zaterdag/Vrijdag- 3 keer thuis spelen € 120. Zaterdag/Vrijdag 4 keer thuis spelen € 145,-
 
 
 
LTC Spijkenisse 1 heren 17+ LTC Spijkenisse 2 heren 17+ LTC Spijkenisse 3 heren 17+ LTC Spijkenisse 4 heren 17+
2de klasse (1334)(2xHE, 3xHD) 2de klasse(1332)(2xHE, 3xHD) 3de klasse(1354)(2xHE, 3xHD) 4de klasse (1371)(2xHE, 3xHD)
Remco Ossendrijver Dion Schoute Erik van der Wal Thomas Rijkers
Roberto Truijers Patrick Kuiper Floyd van de Noord Ronald van den Nieuwenhof
Dung Nguyen Bart Pinxter Jimmy Kleij Mark Meijer
Marc van Kessel Dennis van Gent Menno de Haan Remco de Laat
Zlatko Bralic   Arjan van Dijk Edwin de Water
    Paul Ragnauth Dennis Jongeneel
      Perry Swemmer
LTC Spijkenisse 1 gemengd 17+ LTC Spijkenisse 2 gemengd 17+ LTC Spijkenisse 3 gemengd 17+ LTC Spijkenisse 1 dames 17+
3klasse (0083)(DE,HE,DD,HD,GD) 4de klasse (0137) (DE,HE,DD,HD,GD) 4de klasse (0125) (DE,HE,DD,HD,GD) 2de klasse (2619) (2xDE 3xDD)
Daisy Markestijn Eric Hekelaar Sharon de Mos Jaqueline Hermsen
Mireille Meerman Trudy Hekelaar Yvette de Bruin Lobke Rieborn
Marco Meerman Niels Hekelaar Jeffrey Davids Wieteke Kleinherenbrink
Chantal Mutsaers Lisa Bruens Maurits de Miranda Lizette Mutsaers
Anthony Andreas Tom Dinjens Rosa Hopman Martine Verlinde
Richard Bechthum Judith Odor Bianca Bevaart Annemarie van Tilburg
    Hans van der Stelt Mellanie Buur
    Olta Gisthi(reserve)  
LTC Spijkenisse 2 dames 17+ LTC Spijkenisse 3 dames 17+    
4de klasse (2667) (2xDE 3xDD) 4de klasse (2668) (2xDE 3xDD)    
Eva Rieborn Denise Jongeneel    
Annika Hoogendam Gabrielle Jongeneel    
Nathalie van der Poel Marina de Bruin    
Marloes Visser Francisca Tebrugge    
Petra Schäfer Invallers gezocht 16 sep