Senioren voorjaarscompetitie indeling

Voorjaarscompetitie 2022

Klik op de teamnaam om naar de uitslagen/standen te gaan.

Competitieleiders
Edwin de Water - 06-21263588
Lobke Rieborn - 06-22280981
Informatie pagina's

Competitiereglement 2022

INFO KNLTB Competitie 2022

DINSDAG

Spijkenisse 1 (damesdubbel 3e klasse)
Spijkenisse 2 (damesdubbel 3e klasse)
 
Zonny Cogenbach(c) Babette van Son  
Christine Rusman Janny Romswinckel-Diever  
Charlotte Hoogenboom Frieda Hessels  
Diana Meeder Anja Vrolijk  
Annemieke de Jong Janette Japin  
  Angela Neyhorst  

VRIJDAG

Spijkenisse 1 (dames 17+)
Spijkenisse 2 (dames 17+)
 
Daisy Markestijn (c) Elise van de Vlekkert (c)  
Marianne Schoenmakers Kirsten Bonnier  
Chantal Mutsaers Naomi Meerman  
Lizette Mutsaers Felicia Kunst  
Mireille Meerman-Boulonge    
     
Spijkenisse 1 (heren 17+)
Spijkenisse 2 (heren 17+)
Spijkenisse 3 (heren 17+)
Rob Spittel (c) Ad Visser (c) Remmert van der Wal (c)
Ron Arp Ton van Gelder Tim Hofstede
Jan Dijkstra André Luijendijk Erik Noordhoek
Willem Molendijk Bob Kool Misha Oosterwijk
Jan Waasdorp Gerard Bastemeijer Vincent Mulder
Peter Voogt Rien Smid  
  René Barel  
Spijkenisse 4 (heren 17+)
Spijkenisse 5 (heren 17+)
 
Martin Broeders (c) Ronald Meuldijk (c)  
Eldi Pernet Cor Peters  
Marcel van Eijsden Stanley Rieborn  
Arnold Kabbedijk Arend Venema  
Ron Franken Peter van de Noord  
Richard van Vliet Frank Rijkers  
Cees Weeda    
Geoffrey van Zanten    
Spijkenisse 1 (gemengd 17+)
Spijkenisse 2 (gemengd 17+)
Spijkenisse 3 (gemengd 17+)
Edwin de Water (c)  Lesley Markenstijn-van Dam(c) Saskia Kieboom (c)
Mark Bubberman  Ed Markestijn Mieke de Vlieger
Diana Meeder  Kevin van Dam Sandra Boer
Annika Hoogendam  Joyce Fondse Marcel de Vlieger
Tom Dinjens  Jolien van Stokkem Jack Bubberman
    Karin Meuldijk-Drenkelford

 

ZATERDAG

Spijkenisse 1 (dames 17+)
Spijkenisse 2 (dames 17+)
Spijkenisse 3 (dames 17+)
Lobke Bubberman-Rieborn (c) Eva Rieborn (c) Priscilla Sonneville (c)
Michelle van Bloois Annika Hoogendam Miranda Broeders-Andeweg
Martine Verlinde Jacqueline Hermsen Charissa Boek
Mellanie Buur-Dijkshoorn Nathalie van der Poel Angelique Kabbedijk
Annemarie van Tilburg   Sabrina Streefland-van Wijnen
     
Spijkenisse 1 (heren 17+)
Spijkenisse 2 (heren 17+)
Spijkenisse 3 (heren 17+)
Pieter van der Velde (c) Remco Ossendrijver (c) Jasper Streefland (c)
Thierry van Os Dung Nguyen Jeroen Verlinde
Jeffrey Warnaar Marc van Kessel Mark Smit
Dennis van Gent Richard Bechthum Olaf Weeda
Tim Arp Roberto Truijers Jeroen van Kessel
Pascal van der Linden Marcus van Grevenstein Thomas Alkema
Arjan Braemer    
Milan Voogt    
Spijkenisse 4 (heren 17+)
 
Spijkenisse 1 (gemengd17+)
Edwin de Water (c)   Berry Kuipers (c)
Mark Meijer   Daniel van Pelt
Thomas Rijkers   Annemieke Struijk
Wesley Louter   Amanda Pols
Perry Swemmer    
     

ZONDAG

Spijkenisse 1 (heren)
Life & Finance Spijkenisse
Spijkenisse 2 (heren)
 
Spijkenisse 3 (heren)
 
Stefan Weeda (c) Yannick Meerman (c) Robin Boender (c)
Matthew Pierot Joep de Ridder Jacko de Keijzer
Boy Vergeer Davey Bouman Jessy Povinelli
Thorsten Sollie Daan Recourt Stevert Verschoor
Jannick Lupescu    
Glenn Smits    
Spijkenisse 4 (heren)
 
 
 
 
 
Rens Gebuijs (c)    
Dean Watson    
Jesper Klijn    
Kenny Sikkema    
Elias van Grevenstein    

 

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 181 629 473

Address

Schenkelweg 110a
3203 LE Spijkenisse

KVK-nummer

40385177