Senioren wintercompetitie indeling

Wintercompetitie Poule A

Team Teamlid 1 Teamlid 2 Teamlid 3 Teamlid 4 Teamlid 5 Teamlid 6 Punten
1 Daisy Markestijn Marianne Schoenmakers Chantal Mutsaers Lizette Mutsaers     3
2 Eva Rieborn Annika Hoogendam Marloes Visser Deborah de Jonge Nathalie van der Poel Jorien Heemskerk 0
3 Ronald Meuldijk Arend Venema Cor Peters Frank Rijkers Peter van de Noord Stanley Rieborn 3

 

Speelschema:

  Baan 3 Uitslag 1 Uitslag 2 Uitslag 3 Uitslag 4 Totaal
24 jan 2-3 6-7 2-12 5-12 6-11 0-8
31 jan 1-3 11-5 6-10 11-3 7-11 4-4
14 feb 2-1 1-14 3-9 2-11 5-9 0-8
21 feb 3-1          
6 mrt 3-2          
13 mrt 1-2          

 

Spelregels: 

  • Aanwezig 18.45 uur
  • Er worden op een avond vier dubbelpartijen gespeeld
  • Elke wedstrijd duurt precies 50 minuten (10 minuten inspelen)
  • Alle wedstrijden in poule A worden op baan 3 gespeeld
  • De games worden doorgeteld (we werken niet met sets)
  • De thuisspelende partij zorgt voor hapjes na afloop van de wedstrijden

 

Wedstrijd 1: 19.00 uur tot 20.00 uur
Wedstrijd 2: 20.00 uur tot 21.00 uur
Wedstrijd 3: 21.00 uur tot 22.00 uur
Wedstrijd 4: 22.00 uur tot 23.00 uur

 

Wintercompetitie Poule B

Team Teamlid 1 Teamlid 2 Teamlid 3 Teamlid 4 Teamlid 5 Punten
1 Mieke de Vlieger Vincent Mulder Erik Noordhoek Sandra Boer Saskia Kieboom 1
2 Jolie van Stokkum Kevin van Dam Rogier van Bochove Lesley Markestijn - van Dam   4
3 Anja Vrolijk Ben Vrolijk Jack Bubberman Diana Meeder   1
4 Martin Broeders Miranda Broeders Priscilla Sonneville Denise Jongeneel Edwin de Water 2
5 Tom Dinjens Mark Bubberman Tunetta Klap Patrice Dinjens   6

 

Speelschema:

  Baan 3 Uitslag 1 Uitslag 2 Uitslag 3 Uitslag 4 Totaal
17 jan 2-4 11-8 7-7 8-5 7-7 6-2
7 feb 1-2 4-6 5-7 5-12 5-14 0-8
  Baan 4 Uitslag 1 Uitslag 2 Uitslag 3 Uitslag 4 Totaal
14 feb 2-3          
  Baan 8 Uitslag 1 Uitslag 2 Uitslag 3 Uitslag 4 Totaal
17 jan 5-1 12-1 11-5 11-3 9-7 8-0
24 jan 4-3 9-8 10-3 6-9 6-2 6-2
31 jan 3-1 6-7 3-12 7-5 8-7 4-4
7 feb 3-5 5-12 5-12 6-8 6-11 0-8
14 feb 4-5 9-9 8-9 7-7 8-10 3-5
6 mrt 1-4          
6 mrt 5-2          

 

Spelregels: 

  • Aanwezig 18.45 uur
  • Er worden op een avond vier dubbelpartijen gespeeld
  • Elke wedstrijd duurt precies 50 minuten (10 minuten inspelen)
  • In het schema hierboven kun je zien op welke baan de wedstrijd wordt gespeeld
  • De games worden doorgeteld (we werken niet met sets)
  • De thuisspelende partij zorgt voor hapjes na afloop van de wedstrijden

 

Wedstrijd 1: 19.00 uur tot 20.00 uur
Wedstrijd 2: 20.00 uur tot 21.00 uur
Wedstrijd 3: 21.00 uur tot 22.00 uur
Wedstrijd 4: 22.00 uur tot 23.00 uur

 

Wintercompetitie Poule C

Team Teamlid 1 Teamlid 2 Teamlid 3 Teamlid 4 Teamlid 5 Punten
1 Ron Arp André Luijendijk Danny van Kempen Ton van Gelder Ad Visser 1
2 Marco Fondse Lobke Rieborn Thomas Rijkers Mellanie Buur   1
3 Marc van Kessel Richard Bechthum Marcus van Grevenstijn Roberto Truijers Remco Ossendrijver 6

 

Speelschema:

  Baan 4 Uitslag 1 Uitslag 2 Uitslag 3 Uitslag 4 Totaal
17 jan 1-2 6-8 8-5 6-10 8-4 4-4
24 jan 2-3 5-5 2-10 3-12 10-6 3-5
31 jan 3-1 9-6 11-2 14-1 11-1 8-0
7 feb 3-2 12-4 11-5 14-6 9-6 8-0
21 feb 2-1          
6 mrt 1-3          

 

Spelregels: 

  • Aanwezig 18.45 uur
  • Er worden op een avond vier dubbelpartijen gespeeld
  • Elke wedstrijd duurt precies 50 minuten (10 minuten inspelen)
  •  è Alle wedstrijden in Poule C worden op baan 4 gespeeld
  • De games worden doorgeteld (we werken niet met sets)
  • De thuisspelende partij zorgt voor hapjes na afloop van de wedstrijden

 

Wedstrijd 1: 19.00 uur tot 20.00 uur
Wedstrijd 2: 20.00 uur tot 21.00 uur
Wedstrijd 3: 21.00 uur tot 22.00 uur
Wedstrijd 4: 22.00 uur tot 23.00 uur

 

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 181 629 473

Address

Schenkelweg 110a
3203 LE Spijkenisse